SPU har gått samman med Kingspan. SPU Isolering AB byter namn till Kingspan Insulation AB. Läs mer >
X

Försäljning

E-postadresserna har formen fornamn.efternamn (at) kingspan.com.

Magnus Wallin
Business Director Scandinavia
magnus.wallin@kingspan.com
 
 
Mobil +46 (0) 766 277 810
Kenneth Finnäs
Country Manager
kenneth.finnas@kingspan.com
 
Tfn. +46 (0)3 13 50 51
Mobil +46 (0)761 42 50 50
Anders Nilverud
Area Sales Manager
anders.nilverud@kingspan.com
Retailers Central & Northen Sweden
 
Tfn. +46-(0)8-20 16 10
Mobil +46-(0)761-42 50 01
Bitte Persson
Area Sales Manager
bitte.persson@kingspan.com
Retailers Southern Sweden
 
Tfn. +46 (0)42-20 06 72
Mobil +46 (0)761-42 50 42
Sten‐Owe Kollén
Sales Manager OEM
stenowe.kollen@kingspan.com
 
Tfn. +46 (0) 70-69 66 800
 
Mattias Wester
Area Sales Manager
Roofing
mattias.wester@kingspan.com
 
Tfn. +46 (0) 76-627 77 79
 
Anna Mogren
Sales Coordinator
anna.mogren@kingspan.com
 
Tfn. +46 (0)31-13 50 22
Mobil +46 (0)761-42 50 30
Lisa Wilborg
Sales & Marketing Coordinator
lisa.wilborg@kingspan.com
 
Tfn. +46-(0)31-40 40 89
Mobil +46-(0)708-70 70 10
Anne-Marie Oresten
Sales Coordinator
anne-marie.oresten@kingspan.com
 
Tfn. +46 (0)31-13 50 53
Mobil +46 (0)761-42 50 02
Martin Persson
Sales Coordinator
martin.persson@kingspan.com
 
Tfn. +46 (0)31-13 50 42
Mobil +46 (0)761-42 50 52
David Albinsson
Technical Service Manager
david.albinsson@kingspan.com
 
Tfn. +46(0)31-13 50 56
Mobil +46(0)761-42 50 13